Gastouderopvang

Marry de Groot

Marry de Groot

Ik ben Marry, moeder van 2 zoons (1997, 2000) en 1 dochter (2004). Mijn oudste zoon woont niet meer thuis. Ik heb al ervaring in de opvang sinds 2009 en ik vind het nog steeds leuk. Ik vang kinderen op van 0 t/m 4 jaar. Ik ben een zeer flexibele en gastvrije gastouder, ik doe vaak creatieve dingen met de kinderen en ga ook graag met ze naar buiten. Ik werk met thema’s samen met de beer Kiki. Spelenderwijs ontdekken de kinderen van alles samen met Kiki. Mijn doel is een leuke opvang te bieden zodat de kinderen zich thuis voelen.

Type opvang
Gastouderopvang
Woonplaats
Alphen aan den Rijn
Wijk
Alphen centrum
Leeftijdscategorie
Vangt op
Bij gastouder thuis
Tuin
Huisdieren
Registratienummer(s)
Unieke kenmerken
  • Creatief
  • Graag buiten met de kinderen
  • Voor- en vroegschoolse educatie (VVE)
Meer informatie?

Interesse in deze gastouder? Stuur ons een bericht of bel direct met een van onze bemiddelingsmedewerkers van het gastouderbureau. Samen bekijken we wat er voor jou mogelijk is. 

Over ons

40 jaar ervaring in de kinderopvang

Onze enthousiaste medewerkers staan altijd klaar om er samen met jouw kind een leuke dag van te maken. Zo kun je als ouder met een gerust hart je werk en gezin combineren.

  • Altijd een locatie bij jou in de buurt
  • Stijlvolle inrichting en mooie buitenruimtes
  • Ouders waarderen ons met een 8,1!
Contact

Wil je nog iets weten? Vraag het ons gerust!

We bespreken jullie wensen en kijken samen naar de mogelijkheden die het best bij jullie gezin passen.

Interessante weetjes

Blog & nieuws